فروشگاه اینترنتی آیدیس
طراحی ساعت دیواری نمدی

تزئین ساعت دیواری با نمد

آیا می‌خواهید به ساده‌ترین روش وبا هزینه کم در دکوراسیون خانه‌تان اثری از هنر و ذوق شما نیز به‌چشم بیاید؟ تزئین ساعت دیواری با نمد از بهترین و راحت‌ترین روش‌ها برای داشتن دیواری زیبا و چشم‌نواز است. بدین ترتیب شما اثری زیبا، هنرمندانه و جذاب از خود را روی دیوار منزل خود قرار می‌دهید. همچنین ساعت دیواری نمدی، رنگ و لعابی متفاوت به دکوراسیون منزل یا محیط‌های کار هنری می‌دهد.

حتی شما می‌توانید با ساعت دیواری نمدی به تزئین اتاق نوزاد در راه یا کودک خود بپردازید. مطمئناً ساعت دیواری که حس طبیعت و هنر را با خود دارد، زیبایی دیوار را دو چندان می‌کند. شما می‌توانید با خواندن این مقاله، ایده‌های جالبی برای تزئین ساعت دیواری با نمد برای اتاق کودک یا حتی اتاق عروس بگیرید. پس ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

ساعت دیواری نمدی در طراحی دکوراسیونچرا ساعت دیواری را با نمد تزئین کنیم؟

همه مخصوصا خانم‌ها زیبایی و خاص بودن را دوست دارند. استفاده از پارچه نمدی در ساخت وسایل دکوری، عروسک و مخصوصا تزئین ساعت دیواری کاری خلاقانه و هنری است. شما با این روش به ساعت‌دیواری‌ قدیمی خود، ظاهری جدید و جذاب دهید و نیاز به خرید ساعت دیواری جدید نخواهید داشت.

در تزئین ساعت دیواری چون ذوق و هنر شما دخیل است، بدون شک ساعت دیواری متفاوت از دیگران خواهید داشت. هر وقت شما برای آگاه شدن از زمان، به ساعت دیواری خود نگاه می‌کنید، لذتی وصف‌ناپذیر نیز به شما دست می‌دهد.

ساعت دیواری نمدی و تزئین آنآموزش تزئین و درست کردن ساعت دیواری با نمد

اگر می‌خواهید ساعت دیواری قدیمی خود را با نمد به شکل جدیدی در آورید، طرحی را در نظر بگیرید. سپس شیشه، قاب و عقربه‌های ساعت دیواری قدیمی خود را کنار بگذارید. روی نمد با مداد طرح مورد نظر خود را بکشید و آن را با قیچی ببرید. سپس با چسب حرارتی یا قطره‌ای نمد را به بدنه ساعت خود بچسبانید. بعد از آن عقربه‌ها را روی ساعت قرار دهید و از دیدن ساعت هنری و جدید خود لذت ببرید.

اگر می‌خواهید کل ساعت دیواری توسط شما درست شود، از طریق راهنما و مراحل گفته شده در ادامه، می‌توانید انواع ساعت دیواری نمدی را بسازید.

ساعت دیواری نمدی و نحوه ساخت آنمراحل ساخت ساعت دیواری نمدی اتاق کودک

مرحله اول: طرح خود را روی کاغذ کشیده یا طرح و الگوی آن را از اینترنت پرینت بگیرید. سپس با توجه به طرح مدنظرتان اقدام به خرید تعدادی نمد، نخ رنگی، کاتر موتور و عقربه‌های ساعت و مقوا یا چوب برای بدنه ساعت کنید.

ساعت دیواری نمدی انتخاب طرحمرحله دوم: شکلِ اجزای موجود، در طرح مورد نظرتان را روی نمدها بکشید. همچنین بسته به سایز بدنه ساعت، روی مقوا یا چوب شکل گرد، مربع  بسته به طرحتان بکشید.

ساعت دیواری نمدی و برش طرح نمدمرحله سوم: سپس طرح‌های کشیده شده را با کاتر یا قیچی از روی نمد بریده و مثل شکل زیر بهم بدوزید.

ساعت دیواری نمدی دوخت طرح نمدمرحله چهارم: در نمد و مقوایی که برای صفحه ساعت دیواری در نظر گرفتید، سوراخی اندازه وصل شدن عقربه‌ها به موتور ساعت ایجاد کنید. بعد نمد را روی مقوا با چسب مایع بچسبانید. فراموش نکنید که قبل از نصب موتور ساعت، ابتدا تمام اجزای آماده شده را روی بدنه ساعت بچسبانید.

در نهایت قسمت عقربه گردان موتور ساعت را از سوراخ بدنه ساعت (زیر کار از جنس نمد، مقوا، چوب) رد کنید. حالا عقربه‌ها را روی آن جا بزنید. حالا ساعت دیواری نمدی، این هنر دست شما آماده نصب روی دیوار است.

ساعت دیواری نمدی و نصب اجزای آنچند مدل ساعت دیواری نمدی

با استفاده از نمد شما می‌توانید قشنگ‌ترین ساعت دیواری را برای اتاق کودکان، اتاق پذیرایی و حتی آشپزخانه درست کنید. در ادامه می‌توانید چند مدل و ایده تزئین و ساخت ساعت دیواری با نمد را مشاهده کنید. در ابتدا مدل‌های ساعت دیواری نمدی اتاق کودک را می‌بینید. بعد از آن چند مدل ساعت دیواری مناسب برای پذیرایی یا آشپزخانه را می‌بینید.

ساعت دیواری نمدی مدل عروسکیکودکان عاشق عروسک و رنگ‌ها هستند. برای همین این مدل‌های عروسکی ، برای ساعت دیواری نمدی اتاق کودک زیبا و دلربا هستند.

ساعت دیواری نمدی مدل خیابان و ماشینتزئین ساعت دیواری با نمد به شکل ماشین و خیابان برای پسران بسیار جذاب است. پس با ساعت دیواری نمدی پسرانه به شکل ماشین آن‌ها را ذوق‌زده کنید.

ساعت دیواری نمدی مدل حیواناتمی‌توانید ساعت دیواری را به شکل حیوانات دریایی با نمد تزئین کنید. این مدلی مناسب و زیبا برای ساعت دیواری نمدی سیسمونی یا اتاق کودکان است.

ساعت دیواری نمدی مدل کارتونیبچه‌ها عاشق کارتون‌ و داستان‌ها هستند. وجود ساعت دیواری به شکل شخصیت کارتونی و داستانی مورد علاقه‌شان آن را خوشحال می‌کند. پس تزئین ساعت دیواری با نمد را به شکل شخصیت محبوب فرزندتان انجام دهید.

ساعت دیواری نمدی مدل ببرساعت دیواری نمدی با شکل حیوانات نیز مورد علاقه کودکان است. پس دیوار اتاق کودکتان را با ساعت دیواری به کل حیوان مورد علاقه‌اش تزئین کنید.

ساعت دیواری نمدی دخترانهساعت دیواری نمدی شیک برای سیسمونی دخترانه که نظرها را به خود جلب می‌کند.

ساعت دیواری نمدی پسرانهاگر می‌خواهید ساعت دیواری نمدی پسرانه برای کودک خود درست کنید، طرح دزدان دریایی نیز مدلی جذاب است.

ساعت دیواری نمدی مدل خرگوشساعت دیواری نمدی دخترانه که امروزه طرفداران زیادی برای اتاق دخترانه دارد.

ساعت دیواری نمدی شیک و خاصساعت دیواری نمدی جذاب، که خاص بودن و جذابیت را به دکوراسیون منزل می‌آورد.

ساعت دیواری نمدی مدل کلاسیکاگر طرفدار ساعت دیواری‌های کلاسیک و ساده هستید، ساعت نمدی ساده با رنگ دلخواه بدین شکل درست کنید.

ساعت دیواری نمدی خاصساعت دیواری نمدی خاص که می‌توانید از آن در اتاق خواب استفاده کنید. اگر شما در کار طراحی لباس و خیاطی هستید این مدل برای دیوار محیط کارتان نیز عالی است.

ساعت دیواری نمدی مدرنبرای دکوراسیون منزل مدرن می‌توانید از این سبک مدل‌ها استفاده کنید. تا حال و هوای مدرن خانه خود را در کنار هنر دستان خود حفظ کنید.

ساعت دیواری نمدی سادهسبک جدیدی از ساعت نمدی ساده که زیبایی را در کنار رنگ‌ها با خود به محیط می‌آورد. این سبک را می‌توانید در دفتر معماری و طراحی دکوراسیون خود به‌کار ببرید تا هنر خود را بیشتر به مشتریان نشان دهید.

ساعت دیواری نمدی با کنافاگر دنبال طرح ساعت دیواری نمدی خاص هستید می‌توانید مانند شکل بالا، طرح‌های خاص را با کناف روی ساعت پیاده کنید.

ساعت دیواری نمدی مدل برنامه روزانهمدلی فوق‌العاده برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند. با این سبک ساعت دیواری نمدی دیگر دغدغه فراموشی ساعت کارهای روزانه خود را نخواهید داشت.

ساعت دیواری نمدی مدل زمین فوتبالبرای اتاق عاشقان فوتبال می‌توانید مانند طرح بالا ساعت دیواری نمدی را به شکل زمین فوتبال تزئین کنید.

ساعت دیواری نمدی مدل دو رنگاگر می‌خواهید با توجه به دکوراسیون خانه خود از دو رنگ در ساعت دیواری نمدی استفاده کنید. این مدل‌ها می‌تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب یا حتی آشپزخانه شما باشد.

ساعت دیواری نمدی مدل پرتقالیساعت دیواری نمدی با طرح میوه‌، مدلی جالب برای آشپزخانه و محیط‌های غذاخوری است.

بهترین جایگزین برای ساعت دیواری نمدی چیست؟

اگر علاوه بر زیبایی به استحکام و ماندگاری ساعت دیواری کودک یا حتی ساعت دیواری خانه خود هم فکر می‌کنید بهتر است قید نمد را بزنید در عوض از ساعت دیواری پلکسی یا ساعت دیواری چوبی استفاده کنید. شما می‌توانی طرح دلخواهتان را در سایت آیدیس پیدا کنید و آن را سفارش دهید یا اینکه اگر طرحتان در سایت آیدیس نبود فرم ثبت سفارش شخصی‌سازی‌شده را پر کنید تا برایتان پس از تخمین قیمت و پرداخت هزینه آماده‌ کنند.

ساعت دیواری چوبی یا پلکسی هم زیبایی زیادی دارد و هم نسبت به نمد استحکام و ماندگاری بیشتری هم دارد.

کلام آخر

امیدوارم با خواندن این مقاله بتوانید ساعت دیواری نمدی زیبایی بسازید یا ساعت دیواری خود را به بهترین شکل با نمد تزئین کنید. اگر می‌خواهید ساعت دیواری نمدی شما برای سال‌های زیادی روی دیوار بماند، آن را روی ساعت دیواری چوبی بسازید.

شما می‎‌توانید ساعت دیواری چوبی ساده برای تزئین با نمد را با ابعاد دلخواه و بهترین قیمت از فروشگاه آیدیس بخرید.

نویسنده
مطالب اخیر
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
نشانی ما برای مراجعه حضوری
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
×

برای ادامه چت، به واتس‌اپ بیایید

× از من بپرسید