فروشگاه اینترنتی آیدیس

سیاست حریم خصوصی

ما در آیدیس معتقدیم که اطلاعات شما مانند جان و مال ماست پس برای حفاظت از آن نهایت تلاشمان را می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم که به جز در موارد ذکر شده از اطلاعات شما استفاده نخواهیم کرد.

حفظ اطلاعات و حریم شخصی اعضای فروشگاه اینترنتی محصولات آیدیس

 • گروه آیدیس بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران تاکید بسیاری دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که آیدیس از کاربران سایت جمع آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی کرد. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره کرد.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

 • شما با ثبت‌نام در آیدیس و درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل، شماره تماس، آدرس، کد پستی و اطلاعات این‌چنینی را در اختیار ما قرار می دهید.
 • شما پس از ورود به حساب کاربری، به عنوان کاربر آیدیس شناخته خواهید شد و همه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار آیدیس محفوظ خواهد بود.
 • اطلاعاتی از قبیل IPشما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این‌گونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتواهای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
 • آیدیس اطلاعات شما را حذف نخواهدکرد به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی کرده و دلیلی به غیر از قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.
 • آیدیس برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دیجی‌کالا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری خود تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل همه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.
 • حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت این امکان وجود دارد.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • آیدیس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود کرده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به همه اطلاعات خواهند داشت.
 • همه رمزهای عبور به صورت رمز‌شده در پایگاه داده‌های آیدیس نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
 • همه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.
 • امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
×

برای ادامه چت، به واتس‌اپ بیایید

× از من بپرسید